7.série,18/24-24/24

3. května 2008 v 11:32 | Friends |  Obsahy epizod
(18/24) Cena pro Joeyho
Režie: Gary Halvorson.
Rossovi se svěří jeden žák, kterého chce nechat propadnout, že se do něj zamiloval, a že takový prospěch má kvůli tomu. Nakonec Ross pozná, že jde o podvrh. Joey je poprvé nominován na ocenění a pilně nacvičuje proslov, pro vítězství. Rachel ho ale připraví i na situaci, kdyby ocenění nezískal. Joey ho bohužel nezíská a je na kameře, právě když nadává. Později přebírá cenu za nejlepší herečku, protože ta se nedostavila. Joey si chce cenu nechat, ale Rachel ho přemluví aby cenu předal. Jessica si této ceny vůbec neváží, a tak si ji s Rachel nechají. Phoebe začne chodit s klukem z kavárny, jenže Monice je líto, že to mezi ní a Chandlerem taky tak nejiskří, a tak ji musí Phoebe přesvědčit, že jsou důležitější věci než počáteční zamilovanost.

(19/24) Sestřenice
Režie: Kevin S. Bright.
Za Monicou a Rossem přijede nádherná sestřenice, a bydlí u Moniky a Chandlera. Jenže Chandler na Cassie neustále blbě koukal, a tak se Cassie musela přestěhovat k Rossovi. Ten nejenže koukal, ale šel ještě dál, no a tak musela Cassie k Phoebe. Ta taky koukala, a tak už jsme Cassie nikdy neviděli. Joey má hrát ve filmu, a podle scénáře nesmí mít obřízku. Z toho se stane celkem závažný problém. Monica pro něho připraví z potravin několik prototypů umělé předkožky:) V momentě kdy Joey producentům ukazuje své tělo, tak mu "to" upadne. Rachel a Phoebe pro Monicu plánují dost opožděně párty. Nakonec ale zapomenou pozvat Monicu. Ta přijde a dost nahlas dává najevo to, že "nikdo" nepřišel je dobře. Nakonec vylezou hosti ze skříní, a máme "překvápko".
(20/24) Jak se Rachel líbala
Režie: Gary Halvorson.
Za Rachel přijde do kavárny její stará kamarádka ze školy, se kterou prožila svůj jediný bláznivý úlet, když se s ní ožralá líbala. Domluví si večeři, ale Phoebe Rachel tento úlet nevěří. Takže Phoebe musí s nimi na večeři. Tam Rachel Mellisu políbí, a ta se jí přizná, že se ji miluje. Phoebe je spokojená, že to viděla. Joeymu je líto, že Monica nepozvala jeho rodiče. Když je Monica pozvala a přeskládala síň, tak si to rodiče rozmysleli s tím, že je tam monika chce jenom kvůli Joeymu. Nakonec to Monica musí ukecat.
(21/24) Chandlerův táta
Režie: Gary Halvorson.
Monica dovolí všem jezdit ve svém porsche, jenom ne Rachel a ta o tom nesmí vědět. Když se to ale dozví, tak prská. Nakonec když v kavárně potká Rosse, který se jde na záchod učesat, tak mu ukradne klíčky a 20$ a chce ujet porschem. To se Rossovi nelíbí, a tak musí bohužel sedět v autě s Rachel. Ta ale řídí strašně zbrkle, a tak je zastaví policajt. Rachel s ním flirtuje protože nechce pokutu za rychlost a za starý řidičák. Řídit tedy musí Ross. Ten ale jezdí strašně pomalu, a tak za to schytá pokutu. Chandler nechce za žádnou cenu na své svatbě svého otce, protože se za něho stydí. Ten totiž dělá v travestyshow v Las Vegas. Je totiž komplet předělaný na ženskou. Monica Chandlera vytáhne do LV a tam svého otce musí požádá o účast na svatbě osobně.
(22/24) Manželský slib
Režie: Kevin S. Bright.
Monica a Chandler musí napsat manželský slib. Monica sice dělá, že ví co napsat, jenže je mimo stejně jako Chandler. Ten se dá dohromady s klukama a všichni tři přemýšlí co napsat. Monica to samé prožívá s Rachel a Phoebe. Vidíme ukázky z minulosti, a z těch je jasné, že to nikdy nevypadalo tak na to aby spolu začali chodit.
(23,24/24) Svatba
Režie: Kevin S. Bright.
Joey získal roli ve válečném filmu, a má hrát s opravdovým známým hercem. Jenže natáčení má dvě chybky. Nejdřív, Richard mluví o artikulaci a po Joeym strašně prská. A to jakoby nestačilo, ještě ke všemu natáčení se má odehrát i v den Moniččiny a Chandlerovi svatby a Joey tam má oddávat. Když mu ale scénárista řekne, že do té doby musí být hotový, tak si Joey oddechne. Jenže to netuší, že Richard se opije do němoty. A tak ho Joey aby stihl svatbu unést. Nakonec svatbu stihne, ale přiběhne tam ve vojenské uniformě. Chandler, když uslyší na záznamníku Moniččinu nahrávku tak zpanikaří a v den svatby uteče protože má odjakživa panický strach ze zodpovědnosti. Ross se ho snaží bezvýsledně najít, a tak se k němu přidá Phoebe. Rachel se má zatím pokusit zdržet Moniku od příprav. Když se jí to nedaří, rozhodne se vyklopit pravdu. Naštěstí se objeví Phoebe že se Chandler našel a Monica se tak nic nedozví. Rachel s Phoebe najdou v koši u záchodu těhotenský test, a myslí si, že je Monica těhotná. Později, v hotelu Chandler uslyší jejich rozmluvu o Moniččině dítěti. Znova se ztratí, ale ukáže se, že byl koupit dole něco pro miminko. Když Chandler řekne Monice, že ví o miminku, ta je překvapená, že o ničem neví. Ke všemu se holky doví, že těhotná je nakonec Rachel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.