Líbací scénky

23. června 2008 v 19:32 | Friends |  Extra
Polibky mezi páry:
Chandler a Monika si poprvé dali pusu v epizodě "Jak se Ross přeřekl"
Ross a Rachel (nejznámější milenecký pár) se poprvé políbili v epizodě "Praní špinavého prádla "
Polibky mezi přáteli:
Phoebe políbila Joeyho v epizodě "Správná rozhodnutí "Když si Joey zrovna myslel,že Phobe je Urshula,po který zrovna jel.
Rachel a Joey se políbili při oslavě Nového Roku.

Ross a Phoebe se políbili v epizodě "Vzpomínky", kdy Ross byl zoufalý, jelikož mu Carol dala kopačky. Stalo se to na kulečníkovém stole v baru, který byl zrušen, aby mohla být otevřena kavárna Central Perk.Pak už bar nebyl spatřen v jiné epizodě.
Ross políbil Joeyho v epizodě "Svatba", protože Joey potřeboval pro svou filmovou roli nacvičit líbání s mužem, Ross ho nakonec políbil,když už bylo pozdě.
Joey políbil Chandlera v epizodě "Opička", jelikož Chandlera nikdo nechtěl políbit na Nový Rok a Joey nechtěl zkazit tenhle tradiční zvyk a tak mu to nějak dopřál :)).
Chandler políbil Monikua Rachel a také Phoebe v epizodě "Jak se Chandler líbal", aby zamaskoval svůj utajený vztah s Monikou,když políbil Moniku a zapomněl,že o tom přátelé nevědí,které u toho zrovna byli.
Phoebe políbila Rachel v epizodě "Jak se Rachel líbala ", chtěla totiž zkusit,co Rachel a její kámoška Melissa na tom líbání mají.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.