Červen 2009

Co je šeptem

26. června 2009 v 15:58 | Friends
...Také její kariéra v deníku The New York Times je značně nejistá. A aby toho nebylo málo, její sestra Annie si má zanedlouho vzít svého partnera z tenidua Sarah se tedy musí vydat do kalifornské Pasadeny na její svatbu… což také znamená, že bude nějaký čas trávit s rodinou. Až potud, pokud si Sarah dokáže vzpomenout, vždy byla černou ovcí rodiny. Nikdy nevěděla, kam vlastně patří. Ačkoliv svého otce i sestru miluje, nějak se nedokáže srovnat s tím, že jim ke štěstí stačí návštěva country klubů a účast na tenisových zápasech. Návrat domů je pro ní asi tak zábavný jako pohled na ústa zívající nudou. Jediná věc, díky které se rodinná sešlost dá přežít, je přítomnost její čiperné babičky Katharine , které v nestřežené chvíli ujede, že matka Sarah se před třiceti lety, těsně před svatbou, spustila s tajemným mladým mužem. V té době se shodou okolností v Pasadeně od úst k ústům šířil skandální příběh mladé dívky a jejího chlapce, který byl sveden její matkou. Ze zkazky se stala úspěšná kniha a z té pak ještě úspěšnější film. Uprostřed svatby se Sarah horečně začne shánět po filmu Absolvent z roku 1967, protože pojme podezření, že její rodina mohla být pro daný příběh inspirací. Babička Katharine by byla onou svůdkyní a její vlastní matka dívkou, která utekla s tajemným mladíkem. Což vzbuzuje otázku: jaká je totožnost onoho mladého muže? Sarah věří, že tento dávný příběh může být klíčem k její pravé identitě a proto dotlačí Jeffa do letadla ve směru New York, aby tam spolu vyhledali matčina někdejšího spolužáka, Beau Burroughse , který je v současnosti slavným internetovým multimilionářem. Tento muž s pravděpodobností rovnou jistotě není jejím pravým otcem, ale někým, do koho by se bez problému zamilovala i ona… a nebo by se s ním alespoň vyspala. Toto podivné setkání s mužem, který ztělesňuje všechno dobrodružství a vzrušení, po nichž kdy toužila, ji vede zpět k tomu, co sice nejlépe zná, ale čemu zároveň naprosto nerozumí - ke své rodině.


Co je šeptem

26. června 2009 v 15:57 | Friends
Originální název:Rumor Has it...
Žánr:Komedie,Romantický
Rok natočení:2005
Režie:Rob Reiner
Popis:V životě Sarah je pořádný chaos. Sice svému příteli Jeffovi odsouhlasila, že si ho vezme, ale teď v ní toto závažné rozhodnutí vzbuzuje strach... Celý popis zde
Hrají:
Jennifer Aniston - Sarah Huttinger
Mark Ruffalo - Jeff
Beau Burroughse - Kevin CostnerSpending Time With Family In Los Angeles - 30th May 2009

16. června 2009 v 17:04 | Friends |  Candids 2009 - Courteney
Tady to Courteney moc sluší,nemyslíte?

Riskni to s Polly

8. června 2009 v 13:57 | Friends
Originální název:Along came Polly
Žánr:Komedie,Romantický
Rok natočení:2004
Režie:John Hamburg
Popis: Stiller představuje Reubena Feffera, který pracuje pro největší životní pojišťovnu, kde je hvězdným poradcem pro analýzu rizik. Z titulu své práce také ve svém soukromém životě nerad riskuje, přesně ví, jak je která činnost riskantní. Jeho dokonalé plány pro život a lásku však náhle zmaří jeho nevěsta (Messing) během romantických líbánek: opustí ho kvůli svalovci, instruktorovi potápění (Azaria). Reuben je otřesen, ponížen a stihnou ho akutní problémy se zažíváním. Rozhodne se, že napříště musí plánovat svůj život mnohem pečlivěji. Ale příležitostné setkání s přítelkyní z mládí jménem Polly (Aniston), která je Reubenovým pravým opakem a touží po dobrodružství, ho naopak uvrhne do kolotoče, tvořeného¨sportem, kořeněnými pokrmy, fretkami, tancem salsa a životem pro jediný okamžik.
Hrají:
Jennifer Aniston-Polly Prince
Ben Stiller-Reuben Feffer
Christina Kirk-Party Hostess
Jsu Gracia-Javier

Božský Bruce

8. června 2009 v 13:50 | Friends
Originální název:Bruce Almighty
Žánr:Komedie,Fantasy
Rok natočení:2003
Režie:Tom Shadyac
Popis: Bruce Nolan (Jim Carrey) je reportér zpravodajské relace Eyewitness News lokální televize z Buffala, který je známý pro své humorné a prosté příběhy. Jeho reportáže dělají radost všem kromě jeho samého - mnohem raději by vystřídal moderátora, který již brzy odchází do důchodu, nebo se aspoň zabýval důležitými zprávami z celého světa. Bruce je nespokojený téměř se vším, co se v jeho životě děje, a málokdy si nechá ujít příležitost si na svůj život postěžovat. Jeho přítelkyně Grace (Jennifer Aniston), která provozuje pečovatelské středisko, je se svým životem spokojená a Bruce miluje i přes jeho negativistický přístup. Zatímco on sní o tom, že se jednou stane zpravodajskou legendou, ona je ráda, že může pomáhat lidem.
Hrají:
Jennifer Aniston-Grace Connelly
Jim Carrey-Bruce Nolan
Mark Kiely-Fred Donohue
Morgan Freeman-God

Fotka měsíce červen

2. června 2009 v 7:49 | Friends |  Fotka měsíce
HLASUJ PRO SVOJI FOTKU V ANKETĚ