Rozhovor o Managementu

17. září 2009 v 17:56 | Friends |  Magazines & Články-jenn
A: Hrajete tu vážnou a úzkoprsou postavu naproti roli vtipálka Steva Zahna. Jaké to je hrát v komedie, kde musíte ztvárnit vážnější roli?
J: Sue je taková rozpačitá a lidská. Moc se mi líbila. Když čtete jednu romantickou komedii za druhou a potom se vám dostane do rukou taková, ve které jsou postavy tak jedinečné, nedokonalé a rozvrácené, je to nádhera. Okamžitě jsem to vzala.

A: Bylo těžké udržet vážnou tvář když hrajete se Stevem a Woodym?
J: Co myslíte? Bylo to nemožný! Steve se na mě jen podívá a jsem ztracená. Skoro všechno co udělá mě rozesměje. Je to myslím tím, že je hodně přístupný a otevřený. A já a Woody jsme se začali smát ještě než jsme se dostali na plac když jsme si četli scénář jeden druhému do telefonu. Smát se když je kamera připravená je sranda, ale neměli byste to dělat. Tím je těžší se nesmát samozřejmě!A: Říká se, že jste pomohla přesvědčit Woodyho, aby přijal roli. Je to pravda a jesli ano, jak se vám to povedlo?
J: Tahle pověst o mě je na 100% pravda! Woody byl první režisérova volba pro roli Suina manžela, ale on ten projekt přešel, protože se mu jeho role nelíbila. Tak (režisér) Stephen přepsal scénář a požádal mě, abych Woodymu zavolala. Byl to vlastně dálkový hovor, ve kterém jsem mu četla části scénáře dokud nebyl přesvědčený. Jsem tak ráda, že to vzal - byla to bomba.

A: Oba vy a Steve jste si zahráli v "Objekt mé touhy" před více než 10ti lety, kde jste spolu měli jen pár scén, a také účinkoval v Přátelích. Máte na Steva z té doby nějaké vzpomínky?
J: Steve a já se známe od druhé řady Přátel, kde hrál Phoebina manžela. Takže jsem věděla, kdo to je, ale když jsme točili Objekt mé touhy, poznala jsem ho lépe. Měli jsme se bezva. Steve a Paul Rudd se během točení stali takovými Frickem a Frackem. Dokonce měli vyrobená trika "Double Trouble". Takže jsem věděla, že na natáčení Managementu s ním bude sranda.

A: Jak vypadal ten nejhorší motel, ve kterém jste kdy byla ubytovaná?
J: V životě jsem pobyla určitě v pár skečovitých motelech. Ale jeden, který vyčnívá, byl v malém městečku někde na středozápadě. Nebylo to moc v ubytování, ale hned před mým pokojem byl stroj na led. Ve městě musel být sraz milovníků ledu, protože každých 30 minut ho někdo používal. Ten lahodný zvuk ledu narážejícího do plastového kelímku opravdu nenapomáhá spánku. Takže teď, nezáleží na tom jak ten hotel vypadá, se ujišťuji, jestli můj pokoj není nablízku nějakého místa k osvěžování!

A: Přátelé se natáčeli před živým publikem, takže jste byli nabiti energií. Je těžší dělat komedii než drama, nebo se stále cítíte lépe v komediích?
J: Nevím jak na tohle odpovědět. Život může být drama a sranda ve stejný den, stejně jako materiál pro film. Takže musím pracovat zevnitř. Když vkročím do role, nemyslím si "Pro tuhle práci využiji exkluzivně svou komediální osobnost." Tahle nálepka padá ze dveří a soustředím se na to, abych byla ke své postavě upřímná. Myslím, že Steve a já jsme v tomhle ve filmu uspěli.

A. Rádi se ptáme jerců, který film považují za svůj nejpodstatnější, ať už je to ten na který jsou nejvíc pyšni nebo pro ně osobně nejvíc znamená. Co je nejpodstatnější film Jennifer Aniston?
J: Víte, zdráhám se jmenovat jeden film, ale upřímně musím říct, že každý projekt, co jsem natočila je pro mě svým způsobem výjimečný. Ať už jsem herečka, producent nebo hlas, doufám, že jsem do toho projektu přinesla něco svěžího a byla věrná vizi scénáristy. Když už, tak Management je skvostný (smích). Opravdu si to myslím.

A: Jak se pracovala s debutujícím režisérem Stephenem Belberem?
J: Stephen byl na place velmi poctivý ve své profesi - debutující režisér. Bylo to osvěžující, v protikladu s někým kdo přijde a snaží se vynahradit. Požádal Steva a mě, abychom spolu zkoušeli týden před natáčením, takže to vypadalo spíš jako divadelní projekty, na kterých Stephen většinou pracuje. Můžeme si chronologicky projít scény, což je pro filmové herce obvykle luxus. Jsem Stephenova velká fanynka. Má úžasné instinkty.

A: Bylo zmíněno, že celý filmových štáb a herci bydleli ve stejném strohém hotelu. Jaké to bylo?
J: Bydleli jsme v hotelu v Madrasu, Oregon - ve středním Oregonu. Najděte si ho na mapě! Byl nově postavený, ale jednoduchý. Byla tam mikrovlnka, ale nic se do ní nevešlo! Všechno v pokoji bylo jakoby miniaturní! Ale protože herci a štáb byli všichni spolu, měli jsme se fantasticky. Jedli jsme v místních restauracích a chodili na blízký bowling. Místní byli neobyčejně otevření a milí, což z toho udělalo jedinečný zážitek.

A: Co je zrovna teď ve vašem DVD přehrávači nebo co zrovna teď sledujete?
J: Musím říct, že jsem velký fanoušek seriálu "Mad Men" a sleduji ho poctivě od první série. Takže nikdy nepromeškám příležitost podívat se na epizodu. Miluji tu éru 60tých let v New Yorku.

source:jenniferanistondaily.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.