Obsahy epizod

10.série,1/17-17/17

3. května 2008 v 11:36
(17/17) Poslední epizoda
Ross a Rachel společně strávili noc a oba znovu prožívají pocit štěstí. Přesto mezi nimi zůstává něco nevyřčeného, na co tajně každý z nich marně čeká. Ross chce říci Rachel, co k ní cítí a požádat ji, aby neodjížděla do Paříže. Ale bohužel se k tomu "nějak" nedostane. Monika a Chandler jsou s Erikou v porodnici. Na všechny tři čeká příjemný dárek v podobě krásných dvojčat. Když se Monika a Chandler vrátí z domů, jejich přátelé jsou také mile překvapeni. Joey koupil Monice a Chandlerovi dva dárky do jejich nového domu - živé kuře s kachničkou, jako vzpomínku na minulé domácí mazlíčky. Bohužel zjistí, že v jeho nepřítomosti zalezli do stolního fotbálku. Proto Joey s Chandlerem musejí svojí oblíbenou domácí hračku demontovat. Rachel odjíždí na letiště. Až po jejím odchodu se Ross rozhodne, že ji konečně řekne, jak ji miluje. Musí ale za ní jet na letiště. Času již moc nezbývá, a tak začíná skutečná honička s časem a překážkami, které se mu při tom stavějí do cesty...

9.série,1/24-24/24

3. května 2008 v 11:34 | Friends
(24/24) Na Barbadosu - 2. část
David chce požádat Phoebe o ruku, ale nečekaně se objeví Mike a předběhne ho. Phoebe si také rychle uvědomí, který vztah má větší budoucnost. Chandler omylem smaže Rossovu přednášku z počítače. Ross a Charlie pak celou noc píší novou verzi a při tom si uvědomí, jak jsou si blízcí. Zamilovaná Rachel chce Joeymu říct, co k němu cítí, ale bohužel ji pokaždé někdo vyruší. Počasí se umoudří v okamžiku, když Ross má svou přednášku, na níž se parta přátel nudí. Když opět začne pršet Monika hraje zápas v stolním tenisu proti Mikeovi. Joey se rozchází Charlie a uvědomí si své city k Rachel. Ross se líbá s Charlie a z povzdálí je pozoruje Joey.

(23/24) Na Barbadosu - 1. část
Parta přátel společně s Davidem, přijíždí na Barbados, kde se koná paleontologický kongres a Ross má důležitou přednášku o dinosaurech. Venku je ale nepříjemné počasí, a tak si nikdo nemůže užívat pláže a moře. Vlhkost vzduchu způsobí, že Monice zkrepovatí vlasy a na hlavě má jakýsi účes v "afro" stylu. David se bojí, že bývalému příteli Rachel, Mikovi nesahá ani po kolena. Chandler prozradí, že Mike měl velký strach z manželství. David chce požádat Phoebe o ruku a Monika pak napravuje Chandlerovo vměšování do nevyjasněných mileneckých vztahů.

(22/24) Dárce
Když se Monica s Chandlerem dozví o své malé šanci na normální početí, začnou hledat vhodného kandidáta, který by vypomohl s Moničiným oplodněním. Phoebe neví, co si má obléci na večírek, kde se má setkat s bývalým přítele Mikem. To netuší, že se tam potká s Davidem, jenž před léty odjel do Ruska. Rachel nemá moc v lásce Charlie, protože se jí také líbí Joey. Ross tvrdě pracuje na nudné přednášce, kterou má přednést na paleontologickém kongresu.

(21/24) Test plodnosti
Ross se nedokáže vyrovnat s tím, že se mu líbí Charlie, o níž stejně silný zájem projevuje i Joey.Rachel dostane poukázku na masáž do známého řetězce masážních salónů, ale Phoebe jí žádá, aby ji nevyužila. Rachel sice na oko souhlasí, později však zjišťuje, že Phoebe pracuje právě v jedné pobočce propagovaných masážních salónů.Monica a Chandler chtějí na klinice podstoupit testy plodnosti a přitom tam potkávají Janice.

(20/24) Seriálový večírek
Joey vezme partu svých přátel na speciální večírek pořádaný tvůrci seriálu Tak jde čas, ve kterém hraje. Ross s sebou přivede i pohlednou profesorku paleontologie Charlie, o kterou se zajímá. Rachel a Monica se neúnavně točí kolem herců ze seriálu.O Charlie projeví nečekaně velký zájem také Joey.

(19/24) Jak Rachel snila
Rachel přesvědčí Joeyho, aby ji vzal na natáčení seriálu, v němž pravidelně hraje. Během noci se pak Rachel zdá romantická scéna, kde vystupuje jen ona a Joey. Pořádně ji to zneklidní a jde se poradit s Monikou, jak se má k Joeymu chovat. Moničiny kulinářské schopnosti přitahují spoustu lidí do restaurace, kde pracuje. Phoebe se rozhodne, že zájemcům o místo uvnitř, zpříjemní dlouhé čekání hrou na kytaru a zpěvem.

(18/24) Loterie
Monika všechny přátele přesvědčí, aby si koupili lístky do loterie, kde se hraje o výjimečně vysoký jackpot. Rachel s Rossem doufají, že jejich dcera brzy začne mluvit a proto se domluví, že ze své konverzace vyškrtnou útočná slova. Chandler netrpělivě čeká na telefonát, kdy mu bude oznámeno, zda dostal místo asistenta marketingové společnosti...

(17/24) Smuteční slavnost
Ross a Chandler jsou na sebe trochu naštvaní a píší o tom druhém nepříliš lichotivé věci na webových stránkách absolventů jejich vysoké školy. Vrcholem všeho je, když si Chandler vymyslí, že Ross zemřel. Poněkud do sebe zahleděný Ross pak udělá smuteční slavnost, aby zjistil, kdo všechno na ní přijde. Malá Emma si oblíbila Hajánka, Joeyho plyšového tučňáka na spaní, a "nechce" jej vrátit majiteli. Phoebe a Mike se trápí kvůli svému rozchodu.

(16/24) Plastika
Chandler a Monica mají ve svém manželství první větší finanční problémy. Monica jde tajně za Joeym a žádá ho o půjčku. Chandler, který nic netuší, požádá Joeyho o stejný druh pomoci. Phoebe má pocit, že konečně nastala vhodná chvíle, aby zjistila v jakém "stavu" je její milostný vztah. Proto nečekaně nabídne svému příteli, aby se k ní nastěhoval do bytu. Přitom vůbec netuší, jaké pocity tím u něj může vyvolat...

(15/24) Přepadení
Joey dostal hereckou nabídku na roli ve hře, uváděné na Broadwayi zajímavým a úspěšným režisérem. Phoebe a Ross jsou přepadeni na ulici. Z drsného útočníka se vyklube známý Phoebe, s nímž se "pracovně" kamarádila, když jí bylo čtrnáct roků. Chandler si našel zaměstnání v reklamní agentuře. Z počátku se cítí poněkud ztracen, protože je obklopen samými studenty. Díky náhodě svým bláznivým nápadem zaujme svého šéfa a získává lepší práci.

(14/24) Schůzka naslepo
Joey a Phoebe se rozhodnou, že dají Rosse s Rachel zase dohromady. Protože ale nechtějí ponechat nic na náhodě, zorganizují oběma schůzku na slepo. Jenže situace se jim přece jen trochu vymkne z kontroly. Zatímco jsou Ross s Rachel na rande, Monica hlídá v jejich bytě malou Emmu. Chtějí se s Chandlerem znovu pokusit o početí dítěte, malá Emma však dokáže oba dokonale zaměstnat.

(13/24) Jak Monica zpívala
Phoebe vezme Moniku do karaoke baru, kde její přítel Mike hraje na piano. Přes počáteční ostych Monika nakonec zazpívá několik písniček. Poněkud naivně se přtom domnívá, že se všem návštěvníkům baru její zpěv moc líbí. Pravý důvod opakovaného potlesku je ale úplně jiný. Ross požádá Chandlera, aby mu pomohl najít nějakou dívku. Chce totiž, aby se Rachel přestala zajímat o svého kolegu Gavina a začala žárlit.

(12/24) Phoebe a její krysy
Rachel je pořádně naštvaná, protože Monika omylem pozvala jejího pracovního rivala Gavina na její oslavu narozenin.Ross má plné ruce práce, aby "odtrhnul" Joeyho od nové a velmi přitažlivé slečny, která hlídá malou Emmu. Rachel zcela nečekaně dostala od Gavina malý dárek. Phoebe se snaží přemluvit svého přítele Mika, aby společně v bytě chovali malé krysy.

(11/24) Jak se Rachel vrátila do práce
Rachel se konečně rozhodla, že ukáže svou dceru Emmu i kolegům v práci. Ve své kanceláři přitom se zděšením zjišťuje, že, zatímco byla na mateřské, zastupoval ji muž jménem Gavin. Rachel pochopitelně příliš "nepadne" do oka a zároveň svému šéfovi sdělí, že okamžitě nastupuje do práce. Chudák Ross se musí sám postarat o malou Emmu.

(10/24) Vánoce v Tulse
Chandler musí na Vánoce zůstat v Tulse, protože musí dokončit jeden pracovní projekt. Skutečnost, že mu bude pomáhat jeho pěkná kolegyně Wendy ovšem Moniku nenechává v klidu. Zvlášť poté, co se dozví, že Wendy před několika lety skončila druhá v soutěži Miss Oklahoma. Zatímco Chandler pracuje na projektu, vzpomíná na vánoční okamžiky, které v minulosti příjemně a šťastně prožil se svými přáteli.

(9/24) Jak Rachel dala svůj telefon
Rachel a Phoebe spolu podniknou dámskou jízdu, během večera ale Rachel dá jednomu nápadníkovi své telefonní číslo. Pak se obává, že jí mladík zavolá, když Ross bude doma. Ross zrovna tráví nepříliš zábavný večer s přítelem Phoebe, Mikem a vzájemně se pokoušejí najít nějaké "společné" téma k rozhovoru. Chandler se vrací z Tulsy do New Yorku, aby strávil příjemný večer s Monikou, jenže nechce, aby ho tam našel Joey. Důvod proč se před ním pak ukrývá je jednoduchý: odmítnul Joeyho pozvání na basketbalový zápas Knicks.

(8/24) Rachel a její druhá sestra
Na den Díkůvzdání za Rachel přijede její druhá, do sebe zahleděná sestra. Bohužel má příšerný zvyk každého kritizovat, a tak kazí všem sváteční večeři svými "necenzurovanými" postřehy a poznámkami. Napjatá situace se ještě více vyhrotí, když jí Rachel řekne, že by jí nesvěřila malou Emmu v případě, že by ona i Ross zemřeli. Puntičkářská Monica pořád dává pozor na svatební porcelán, zatímco Joey zapomene, že má spolu s kolegy ze seriálu účinkovat v Macy's Parade.

(7/24) Jak Ross zpíval neslušnou píseň
Ross je sám s Emmou a zpívá pro ni písničku, ve které se mluví o chlapovi, který má rád sex se ženami, které mají velký zadek. Emma se při tom poprvé začne smát. Když se o všem dozví Rachel, pořádně se na Rosse naštve. Sama ale nakonec Emmmě rappuje stejnou písničku. Phoebe se snaží udělat dojem na rodiče svého přítele, jenže jí to moc nenychází. Joey chce investovat peníze, a tak mu Monica poradí, že aby se podíval na byt jejího bývalého přítele Richarda, který je na prodej. Joey tam s Chandlerem najdou videokazetu s nápisem Monica. Protože si Chandler myslí, že Monica je na ní s Richardem v kompromitující situaci, odnese si pásek k sobě domů.

(6/24) Mužská chůva
Rachel si podle novinové inzerce najme hezkého, kvalifikovaného mladého muže, aby hlídal její malou Emmu. Netuší, že právě tohle pak bude přivádět Rosse k neustálé žárlivosti. Phoebe má velké dilema: musí se rychle rozhodnout mezi novým přítelem Mikem a její "životní láskou" vědcem Maxem. Chandler je naštvaný, protože jeho milovaná manželka Monica neustále mluví o nějakém klukovi z práce, jehož smysl pro humor převyšuje údajně i jeho vlastní.

(5/24) Jak Phoebe slavila narozeniny
Phoebe slaví své narozeniny s přáteli v "slušném podniku". Zatímco oslavenkyně a Joey jsou dávno v restauraci, ostatní se pořádně opozdili. Rachel nechce doma nechat Emmu s Rossovou matkou Judy a Chandler s Monikou mají manželskou hádku. Když přátelé po dlouhé době konečně dorazí do restaurace, Phoebe uteče na rande s Mikem. Rachel a Ross se vracejí za svou dcerou a Chandler s Monicou také spěchají domů, protože se neustále pokoušejí počít své dítě. Joey zůstává sám "společně" s večeří pro šest lidí, což mu velký problém nedělá.

(4/24) Žraloci
Monika má velké výčitky svědomí, že raději dala přednost zajímavé pracovní nabídce, před stěhováním za manželem do Tulsy. Nakonec se vydává za Chandlerem a překvapí ho v jeho dočasném bytě. Phoebe se bojí, že brzy ztratí svého milence Mika, protože její známosti nikdy neměly dlouhé trvání. Zdá se, že tomuto pocitu trochu napomáhají i Rossovy všetečné a ironické poznámky. Joeyho schůzka s novou dívkou je úspěšná, ale zanechává v něm podivný pocit.

(3/24) Dětský lékař
Starostlivá a vystrašená Rachel neustále volá pediatrovi své dcery Emmy a vyptává se na desítky důležitých i zbytečných věcí. Rozzlobený doktor nakonec vyškrtne Rachel a Emmu ze seznamu svých pacientů. Proto chce Rachel odvést Emmu k pediatrovi, ke kterému chodili Ross s Monikou. Ross má ale své tajné důvody, proč je proti tomu. Chandler a Monika řeší situaci ohledně stěhování se do Tulsy. Jejich rozhodování ovlivní pracovní nabídka, kterou dostala Monika. Phoebe a Joey se dohodnou, že jeden druhému najde partnera a pak společně půjdou na dvojité rande.

(2/24) Jak Emma plakala
Rachel se vrací domů z porodnice. Parta přátel pro ni připraví malé slavnostní přivítání. Když kluci odejdou, malá Emma začne brečet a Rachel se nedaří ji uspat. V zoufalství požádá Monicu, aby za ní malou uspala. Chandler nemůže spát, protože má před sebou důležitou pracovní schůzku. Na té pak usne a omylem souhlasí s tím, že pojede řídit pobočku firmy do Tulsy v Oklahomě. Z toho Monica pochopitelně není vůbec nijak nadšená. Ross je pořád naštvaný na Joeyho, a tak se to oba snaží společně vyřešit.

(1/24) Jak nikdo nežádal o ruku
Rachel po svém porodu nedorozuměním přijala Joeyho nabídku k sňatku. Joey se později pokouší Rachel vysvětlit, že vlastně o ruku nikoho nepožádal, ale jeho vysvětlování pokaždé někdo či něco přeruší. Jedna chyba, ale rozpoutává další kolo nedorozumění. Také Phoebe si myslí, že Ross byl tím, kdo požádal Rachel o ruku. Když mu ale gratuluje k zasnoubení, vidí, že je z toho pořádně zmatený. Později najde v pokoji Rachel, která má na ruce prsten od Joeyho. Ross je pořádně naštvaný, hlavně na Joyeho, protože mu Rachel odpověděla kladně. Monica a Chandler se v nemocnici snaží najít místo, kde by mohli počít své dítě.

8.série,1/24-24/24

3. května 2008 v 11:33 | Friends
(1/24) Po svatbě
Režie: Kevin S. Bright.
Při svatebním obřadu gratuluje Ross sestře Monice k těhotenství, jenže ta mu tuto informaci vyvrátí. Phoebe ale odhalí, že těhotná je Rachel. Chandler tajně bral hodiny tance, aby jeho první manželský tanec s Monikou byl nezapomenutelný. Jenže má nové boty, které hrozně kloužou. Joey se snaží získat roli v nové divadelní hře na Broadwayi, kterou produkuje přítel Chandlerovy matky, přítomný na oslavě. Ross se seznámí s dívkou jménem Mona, ale omylem se posadí u stolu, kde sedí malá děvčata. Bohužel pak s nimi musí také tančit.

7.série,18/24-24/24

3. května 2008 v 11:32 | Friends
(18/24) Cena pro Joeyho
Režie: Gary Halvorson.
Rossovi se svěří jeden žák, kterého chce nechat propadnout, že se do něj zamiloval, a že takový prospěch má kvůli tomu. Nakonec Ross pozná, že jde o podvrh. Joey je poprvé nominován na ocenění a pilně nacvičuje proslov, pro vítězství. Rachel ho ale připraví i na situaci, kdyby ocenění nezískal. Joey ho bohužel nezíská a je na kameře, právě když nadává. Později přebírá cenu za nejlepší herečku, protože ta se nedostavila. Joey si chce cenu nechat, ale Rachel ho přemluví aby cenu předal. Jessica si této ceny vůbec neváží, a tak si ji s Rachel nechají. Phoebe začne chodit s klukem z kavárny, jenže Monice je líto, že to mezi ní a Chandlerem taky tak nejiskří, a tak ji musí Phoebe přesvědčit, že jsou důležitější věci než počáteční zamilovanost.

7.série,1/24-17/24

3. května 2008 v 11:30 | Friends
(1/24) Moničin rybník
Režie: Kevin S. Bright.
Monika je celá pryč ze svého zasnoubení a chce to jít oslavit do nějakého slušného podniku. Jenže se naštve, když nachytá Rosse s Rachel jak se líbají na chodbě, a večeři odvolá. Rachel se s Rossem to tiž líbají protože Rachel nadhodí, že s Rossem neměla tzv. prémiovou noc - sex a žádné závazky. Rachel nakonec kvůli Monice prémiovou noc zavrhne, jenze Ross za ní neustále dolézá. Rachel se nakonec Monice přizná, že byla smutná, protože nemá přítele, a ta jí odpustí. Phoebe pilně trénuje písničku, kterou zahraje na svatbě, Chandler ji totiž slíbí že hrát může, i když si o jejím zpěvu myslísvé. Joey se snaží přesvědčit Přátele, že může hrát devatenáctiletého teenagera, kterého by měl hrát ve své další roli. Ostatní si z něho proto dělají šoufky.

6.série,610-625

2. května 2008 v 19:35 | Friends
610 - Taneční kreace
Janine pozve Rosse a Monicu na komparz Silvestrovské televizní šou. Ross a Monica tento pořad milují už od mala, takže je to pro ně velká pocta. Na komparsu, se chtějí dostat na výstupky aby byli vidět v televizi, a zamachrovali před rodiči, jenže režisérovi zřejmě nepadli do oka. Joey si uvědomil, že se zamiloval do Janine, a při tancování a až po vyřešení nějakých neshod s partnery se chce poprvé políbit o půlnoci s Janine. Jenže režisér vteřinu před "půlnocí" utne šou a Joey a Janine se nepolíbí. Když dorazí domů, tak se začnou líbat... Když Monika s Rossem odejdou Phoebe s Rachel začnou hledat vánoční dárky. Jenže Chandler jim v tom překáží. Nakonec ho stáhnou sebou, a ten jim pomůže v hledání. Holky se posmívají Chandlerovi, kvůli jeho skované pornografii...

611 - Apatykářský stolek
Joey je natěšený, že ho Janine políbila, jenže první hádky jsou tu - Janine se nesnese s Chandlerem, protože pořád vtipkuje a s Monicou, protože je strašně uřvaná. Rachel si objedná apatykářský stolek v Moderním bytě, jenže až pozdě si uvědomí že Phoebe nesnáší sériovou výrobu. Nakonec si Rachel troufá víc a víc a kupuje si celou bytovou dekoraci v Moderním bytě. Nakonec se to ale Phoebe dozví a změní názor. Joey se musí rozejít s Janine, protože nesnáši Monicu a Chandlera. Monica a Janine se začnou prát, a Joey a Chandler jen tiše přihlíží.

612 - Vtip
Ross poslal vtip do Playboye, a dostal za to 100 dolarů. Chandler se ale brání, že tenhle vtip vymyslel on. Celým dílem se táhné jejich spor. Až když na konci poprosí Monicu, aby je rozsoudila. Ta jim řekne, že je to nejblbějši vtip na světě. Kluci se tedy začnou hádat že ho vymyslel ten druhý. Holky se baví o tom, koho by si která vybrala kdyby musela. Phoebe řekne že Rachel, a Monica se naštve a Phoebe vynadá. Nakonec Phoebe přizná, že si Rachel vybrala, proto že na sobě nechá dříví štípat, a je pitomá. Nakonec se ale usmíří a dohodnou se že by si nikdo nikoho nevybral. Joey začne pracovat v Central Perku jako pingl, jenže je mu to trapné před kamarády, až ho nakonec potopí Gunter. Nakonec ho Gunter vyhodí, protože Joey musel na konkurz a Gunter si obarvoval hlavu. Rachel ale Guntera přemluví aby Joeyho vzal zpět.

613 - Rachel a její sestra
Joey už nějaký ten den pracuje v kavárně a dokonce i na tuhle práci sbalí všechny holky. Většinou jim odpustí účet. To se ale Gunterovi nelíbí, že prý Joey může dávat zdarma vdolky apod. pouze když má někdo narozeniny. Joey tedy každé dívce zpívá Happy Birthday. Monika dostala rýmu a chytne ji neodolatelná touha po sexu s Chandlerem. Tomu se ale hnusí představa sexu s nemocnou. Monica ale nemůže odolat, a tak Chandlera vzruší mazáním mléka po těle. Za Rachel přijde její sestra Jill, a začne to jiskřit mezi ní a Rossem. To se ale Rachel nelíbí, a na Jill žárlí. Na konec vidí Rosse oknem jak je s Jill u Rosse, a zatahují záclony...

614 - Jak Chandler nedokázal plakat
Ross je stále s Jill, a Rachel to nemůže vydýchat. Když se Jill svěří Rachel, že má s Rossem druhé rande tak Rossovi začne nadávat - Ross nakonec musí zrušit svoje rande. Jill se nakonec pohádá s Rachel a jako naschvál začne vyjíždět po Rossovi. Joey najde ve videopůjčovně pornofilm Ursully Buffetové, která vystupuje pod pseudonymem Phoebe. Ta nakonec nechá převést všechny "pornopeníze" na svůj účet. Přátelé se posmívají Chandlerovi pro jeho plechové srdce. Protože se vůbec nikdy nerozbrečí. Nakonec po přečtení několika ubrečených románků brečí immervehre. Ross se nakonec rozejde s Jill protože prý chce mít stále nadějí, že by chodil někdy možná ještě s Rachel.

615 - Jak to mohlo být 1
Rachel přijde se skvělou novinou - Barry se rozvádí s Mindy. Přátelé začnou přemýšlet jaké by to bylo kdyby všechno bylo tak jako před 7 lety. Monika je stále tlustá - Chodí s poblblým doktorem, který je kapánek praštěný. Rachel se pořád nerozvedla s Barrym, a přestává jim to klapat. Rossova partnerka Carol je stále heterosexuální ale něco se začíná rýsovat:) Ross navrhuje vyzkoušet alternativy sexu a chce vyzkoušet švédskou trojku...Phoebe je bussinesmenka, která vydělává velký prachy, ale nakonec dostane infarkt a z práce ji vyhodí. Joey je stále Drake Remorey a Rachel se do něho postupně zamilovává. Chandler musí chvíli dělat pro Joeyho, ale Joey má nesmyslné přání, a tak s tím Chandler praští a z Joeyho si udělá srandu v časopise, kde za to dostane zaplaceno...

616 - Jak to mohlo být 2
Ross si vyzkouší švédskou trojku, a ukáže se, že Carol to spíše vyhovuje spíš s ženskou, takže se Ross už je ve starých kolejích. Chandler skončí s Monicou v posteli, když pan doktor odejde do nemocnice. Tím se dají dohromady, a dostanou se též do starých kolejí. Rachel má rande s Joeym, a přespí u něj. Když nečekaně přijde domů, nachytá Barryho s holkou od souseda. Dá se trochu dohromady s Rossem, a už je to doma:) Phoebe nečekaně kvůli ztrátě 50 milionu, vyhodí z práce a Phoebe zůstane u masáží... Tím končí první alternativní cesta přátel.

617 - Síla Unagi
Rachel s Phoebe se dají zapsat na lekce bojového umění. Ross je chce poučit o Síle Unagi. Holky si z něj kvůli tomu dělají šoufky. Monika a Chandler mají výročí a řekli si, že tentokrát si dárky vyrobí sami. Monika zapomene a dá Chandlerovi ponožku. Ten zapomene taky, a dá jí kazetu, na které jsou písničky od Janice. Nakonec se to pravalí, když z kazety začne ječe Janice...Joey si chce vydělat nějaké peníze, a proto si najme Karla, který hraje jeho jednovaječné vejce, pro výzkum dvojčat. Joey je tak hloupý, že si myslí, že to vyjde... Ross se nakone se sílou Unagi napálí, a holky ho na oplátku vystraší kde můžou...

618 - Jak Ross randil se studentkou
Rossovi poslali své hodnocení od studentů přijde mu hodnocení od studentky, která píše, že je nejlepší. Ve škole ho ta studentka, která se jmenuje Elizabeth Stevenson pozve na rande. Ross se s ní začne scházet, ale to se na škole nemůže. Joey zjistí, že Chandlerova bývalá spolužačka, která je v současnosti režisérka, natáčí film s Al Pacinem, a tak Joey chce po Chandlerovi, aby mu dohodnul konkurs. Chandler si tedy s ní dvakrát vyjde a nakonec Joeymu konkurs zařídí. Byt Phoebe a Rachel, který shořel, který podle všeho zapříčinily Phoebiny svíčky. Proto se Phoebe rozhodne, že půjde bydlet k Joeymu a Rachel zůstane u Monicy, která Rachel rozmazluje. Pak se ale zjistí, že požár zapříčinil Rachelin narovnávač vlasů, a tak se k Joeymu musí přestěhovat Rachel. Ta nejdřív chce zpět k Monice, ale pak se jí u Joeyho zalíbí, takže s Joeym chce zůstat.

619 - Joeyho lednička
Joey si zničí ledničku a chce po všech 400 dolarů na novou, s vysvětlením že mu ji rozbili oni. Ross se odhodlá představit svou novou přítelkyni Elizabeth svým přátelům, jenže se mu nedostává uznání, protože si z ní dělají všichni srandu pro její věk - je o 11 let mladší. Elizabeth si chce užít o prázdninách na Floridě, jenže to se Rossovi nelíbí, protože by si podle Joeyho mohla najít někoho jiného. Ross nakonec odjede na Floridu za Elizabeth. Rachel musí na dobročinnou akci, a musí si někoho přivést. Monika s Chandlerem najdou Rachel doprovod, jenže mezitím Phoebe najde taky někoho. Nakonec si ale Rachel nevybere nikoho, protože se naštvala na Moniku, Chandlera a Phoebe kvůli tomu, že ji nedovolili vzít si partnera podle svého uvážení.

620 - mac a c.h.e.e.s.e.
Joey dostane nabídku hrát v seriálu s robotem a nacvičuje scénář s Phoebe. Ta si myslí že je lepší než Joey a dává mu to dost najevo. Mezitím vidíme Joeyho "úspěchy" z minulých let. Nakonec Joey postoupí do dalšího kola a dostane se mezi nejlepší tři. Joey řekne Přátelům, že si myslí, že má nejtěžší práci ze všech šesti. Znova vidíme pracovní problémy 5 kamarádů. Chandler zapomene vyřídit Joeymu změnu času konkurzu a Joey se na něho naštve. Nakonec ale ten konkurz znovu změní protože vítěza pokouše pes. Joey dostane roli a je šťastný.

621 - Ross a Elizabethin otec
Elizabeth se chystá představit představit Rosse svému tátovi. Ten ale odmítá uznat vztah, mezi starším Rossem a o 11 let mladší. Ross představí Paulovi své Přátelé, a ti ho mají vychválit do nebe. Rachel to ale pokazí, když přijde do kavárny a prořekne se, že má Paula chválit. Phoebe píše knížku a její postavy se nápadně podobají Chandlerovi a Monice. Chandler a Monica se později nemohou dohodnout na kdy si domluvili kino, a to jim je potom Phoebinina kniha dobrá. Joeymu se v novém seriálu výbec nedaří, a když zjistí, že má být vyhozený kvůli tomu, že si ho ovladač robota neoblíbil, začne mu podlézat. Ten ale chce jediné - abvy ho Joey naučil balit holky, Joey splí svůj quest a cesta v serílu zdá se být volná...Rachel začne chodit s Elizabethininým tátou, a Ross, Elizabeth, Rachel a Paul mají společnou večeři na které se Rachel podřekne a řekne, že Ross už byl 3x ženatý. Tím Paulova nalibost k Rossovi stoupá...

622 - Paul je chlap
Ross je pozvaný na chatu k Elizabeth, jenomže na chatu nečekaně přijedou Rachel s Paulem. Elizabeth odejde koupit ochranu dolů do města a Ross zůstane sám v chatě - Rachel pošle Paula pro Něco tak se Ross schová v Paulově pokoji. Když se Elizabeth vrátí a zjistí, že její otec a Rachel přijeli,tak se Rachel domluví s Elizabeth, aby Ross proklouzl pryč, tak Rachel pošle otce pro překvapení do auta. Paul však ještě předtím zajde do svého pokoje, kde si stoupne před zrcadlo a začne se naparovat před zrcadlem. Neví však, že ho vidí Ross. O několik minut později, když je Paul pryč, do pokoje přijde Elizabeth a Ross chce utéct oknem ale Paul ho nachytá a začne na něj řvát. Ross však začne opakovat všechno, co Paul dělal a říkal před zrcadlem a Paul to pochopí a začne se být na Rosse hodný. Phoebe, Rachel a Monica jdou do muzea, kde se konají svatební obřady. Rozhodnou se, že se zapíší na svatbu protože se na obřad musí čekat až dva roky. Monice však zavolá Heldy z muzea, že se uvolnil termín, jenže telefonát uslyší Chandler a naštve se na Moniku. Pak se ale rozhodne, že Monicu požádá o ruku a řekne to Phoebe. Joey se snaží dostat svou fotku na zeď slávy v obchodě s šaty slavných herců. Ovšem majitel jí tam odmítá dát, zvlášť poté, co se Joey vyspí s jeho manželkou.

623 - Prsten
Chandler chce vybrat zásnubní prsten pro Monicu, ale vůbec se v tom nevyzná, tak požádá Phoebe aby mu s tím pomohla. Ta má trochu výstřední vkus, a když už si teda Chandler vybere, tak zjistí, že nemá kreditku. Běží si pro ni domů, a chce po Phoebe, aby mu prsten pohlídala. Ta si neustále zkouší muškety a arabské cetky. Mezitím si prsten koupí neznámy muž. Chandler musí tedy do restaurace kde bude muž žádat svou nastávající o ruku a prsten s ním vyměnit. Nakonec s ním vymění prsteny a všechno dobře dopadne. Rachel má rande s Paulem, a když po něm neustále chce aby jí vyprávěl příhody z puberty, tak Paula rozbrečí a nemůže ho zastavit, takže se s ním musí rozejít. Ross s Joeym se naštvou na Chandlera protože si myslí že je na ně naštvaný kvůli zápasu Knicks.

624 + 625Nabídka k sňatku
Chandler jde s Monicou do restaurace a chystá se ji požádat o ruku. Když nečekaně přijde její bývalý přitel Richard a celý romantický večer jim zkazí. Později se Richard ukáže v Moniččině restauraci, a řekne Monice že ji stále miluje a že si ji chce vzít. Ta ho ale nejdřív odmítá s tím, že miluje Chandlera. Přátelé ale neustále naráží na Moniku aby ukázala ruce. Chandlera to ale vystraší a nechce přijít o moment překvapení tak se začne chovat tak aby si Monika myslela, že si ji nikdy nechce vzít. Phoebe Rachel a Joey vyráží na aukci, kterou pořádá Rachelinin šéf. Joey nepochopil podstatu aukce, a tak nechteně koupil plachetnici za 20.000 dolarů. Nakonec se rozhodne si ji nechat a plachtit s ní. Monika se mezitím rozmýšli mezi Richardem a Chandlerem, jenže když Chandler neustále svatbě nnadává rozhodne se pro Richarda. Když ho ale navštíví po chvilce uteče, protože jí je líto Chandlera. Joeymu to Monika řekne ( o tom Richardovi) a ten hned začne Chandlera hledat, aby mu řekl at s tou šaškárnou skončí. Ten Moniku nemůže najít a proto jde za Richardem a přemluví ho, aby mu Moniku nechal. Ross se rozhodne rozejít s Elizabeth, protože ve vztahu nevidí budoucnost. Monika se nakonec pokusí požádat Chandlera o ruku, jenže brečí tak to zůstane na Chandlerovi. Phoebe a Rachel žárlí na Moniku prot že se má vdávat, a rozhodnou se najít si náhradníky. Rachel sáhne po Rossovi, a Phoebe po Joeym. Jak jinak, že?

6.série,601-609

2. května 2008 v 19:34 | Friends

(601) Co bylo po Las Vegas
Režie Kevin S. Bright
Rachel a Ross se po bouřlivé noci prožité v kasinu v Las Vegas probudí ve stejné posteli, ale vůbec si nepamatují, co se stalo. Teprve od svých přátel se dozvědí, že jsou manželé. Monika a Chandler chtějí nějak oddálit vlastní svatbu, ale netuší, jak to mají šetrně vysvětlit jeden druhému. Phoebe a Joey se chtějí vrátit zpátky do New Yorku a nakonec se rozhodnou pro společnou jízdu autem. Rachel požaduje zrušení sňatku s Rossem.

(602) Jak Ross objal Rachel
Režie Gail Mancusová
Ross se marně pokouší vysvětlit Rachel, proč nezařídil rozvod: děsí ho představa, že bude žít s "nálepkou tří rozvodů" a žádná žena si ho již nikdy nevezme za manžela. Chandler řekl Joeymu, že bude bydlet u Moniky. Joey se s tímto vysvětlením nechce za žádnou cenu smířit. Monika se obává, že Rachel také nepochopí, proč si má hledat nový byt. Ross konečně navštívil právníka. Ale není to vůbec jednoduché. Kromě řady dokumentů, které má příště přinést s sebou, však u rozvodu musí být přítomna také manželka.

(603) Jak Ross zapíral
Režie Gary Halvorson
Chandler s Monikou se hodně hádají, nemohou se dohodnout, jak si zařídí pokoj po Rachel. Chandler dokonce vážně zvažuje, zda by přece jen neměl zůstat bydlet u Joeye. Rachel zatím hledá nový byt, pomoc ji nabízí Ross i dlouholetý obdivovatel z kavárny, Günter. Ross se pokouší usmířit Chadlera s Monikou a vysvětluje jim, že "zařízení jednoho pokoje" není důvod, pro nějž se normální lidé rozcházejí. Joey hledá nového spolubydlícího. Nakonec se rozhodne pro zásadní změnu: jeho budoucí spolunájemník bude dívka. Ross zatajil Rachel, že ještě stále jsou manželé.

(604) Jak Joey neměl pojištění
Režie Gary Halvorson
Rachel se chce přestěhovat do bytu k Rossovi, ale nemůže se ale dohodnout s Monikou, které věci si může vzít s sebou. Joey zjistil, že několik měsíců neplatí zdravotní pojištění. Onemocní právě v okamžiku, kdy dostává zajímavou roli. Ross získal možnost přednášet na universitě. Protože je značně nervozní, mluví s nezvyklým akcentem. Studentům tak jeho výklad připadá komický. Rachel stěhuje své věci do Rossova bytu. Přitom zjistí, že Ross jí zatajil, že ještě stále jsou manželé. Než se může z tohoto nemilého překvapení vzpamatovat, Phoebe ji šokuje oznámením, že zřejmě za pár dní zemře.

(605) Joey a porsche
Rachel se zlobí na Rosse, protože Ross se přiznal, že nezrušil svatbu, Joey najde klíčky od Porsche a zkouší najít auto a jeho majitele po New Yorku. Když auto najde, chová se k němu jako ke svému, a vypadá to, že ho to baví - balí na to holky. Phoebe vetře Chandlerovi a Monice bratrovi 3 děti na hlídání. Monika a Phoebe ale zapomenou hlídat Chandlera a ten spolkne hračku. Monika s ním tedy musí do nemocnice, a hlídání je na Phoebe. Rachel s Rossem udělají u soudu kvůli rozvodovému řízení scénku, při které Rachel o Rossovi napíše že je gay a na heroinu. Ross si to ale nedá líbit...

(606) Poslední večer
Chandler se stěhuje k Monice, a na Joeym zůstane platit činži. Joey ale nemá peníze a Chandler se ho snaží založit. Joey ale odmítá jakýkoliv dar od Chadlera, a tak musí Chandler vymyslet plán s karetní hrou Šálky. Monika a Rachel se začnou hádat kvůli Phoebe, které vadí že jsou holky kvůli stěhovámí smutné a navrhne aby o sobě řekli co se jim na soužití nelíbilo. Ross chce jít na fotbal Knicks a Monika chce aby ji pomohl balit, ten se ale vymluví na hlídání Bena. K oknu tedy přistaví halloweenskou dýni s kloboučkem, která by měla vypadat jako Ben. Chandler podsune Joeymu 1500, a Ross Joeyho zpátky obere o celých 1500$.

607 - Phoebe běhá
Rachel je nastěhovaná u Phoebe, a chodí každé ráno běhat do parku, a jednou sebou vezme Phoebe. Ta ji ale ztrapňuje svým způsobem běhání jako malé dítě. Tudíž se musí každé ráno vytrácet potichu aby Phoebe nevzbudila a aby nebyl trapas. Phoebe ale Rachel nachytá a stáhne ji se sebou na "pofidérní" způsob běhání. Joey má novou spolubydlící, sexy Janine LeCroix - neví o ní nic jiného, než že je sexy. Joey ji chce sbalit, ale přátelé mu nakukají, že by neměl chodit se spolubydlící, a tak se chce naučit od Rosse a Chandlera jak aby ho holky neměly rády. Monika není doma, a Chandler uklízí byt. Ross mu ale řekne, že Monika je cvok pokud jde o pořádek a věcmi na svém místě. Chandler s Rossem vystrašeně začnou skládat věci tam, kam patří...Ross se pokouší sbalit Janine na počítačovou tematiku...

608 - Rossův úsměv
Chandler řekne Joeymu, že Janine se v bytě roztahuje a cpe všude své pidikrabičky, a obrázky... Monica domluví Rossovi rande se svou kamarádkou. Ross na ni chce zapůsobit a vybílí si zuby - až tak, že mu svítí ve tmě zuby. Rachel si chce šplhnout u šéfové Kim, a řekne ji, že Phoebe měla úlet s Ralphem Laurenem. Bohužel se ji to začne vymykat z rukou, protože si Phoebe spletla Ralpha s Kennym od kopírky. Chandler a Joey začnou "ženštět" a pokouší se nějak nabrat zpátky svou mužskou sílu... Rossovo rande pokračuje a spadá do temnot, když jeho přítelkyně zhasne světla, a Ross odhalí své doběla vydrhnuté zuby...

609 - Hříchy Rossova mládí
Chandler a Monica pozvou na večeři Moniččiny rodiče, a ti bohužel nenávidí Chandlera. To proto že Ross, když byl mladší, hulil v pokoji marihuanu, a roztavil při tom tátovi desky. Když nečekaně do pokoje vtrhli rodiče, Ross všechno svedl na Chandlera, který údajně rychle vyskočil z okna a utekl. Janine má party se svýma kamarádkama a Ross s Joeym chtějí být na party raději s nimi než s Monikou. Monika jim to ale dovolí, až po večeři. Bohužel večeři dělá Rachel, a ta má slepené stránky v kuchařce - a na místo pudinku udělá masový pudink. Phoebe se zdálo o Moniččině a Rossově tátovi, jak ji zachránil z hoříciho domu. Chandler se snaží zapůsobit na pana Gellera, ale nedaří se. Nakonec se Ross přizná a Chandler se chopí příležitosti a začne Monicu a Rosse kárat.

5.série

2. května 2008 v 19:33

(1/24) Jak se Ross přeřekl
Režie Kevin S. Bright
Ross se při svatebním obřadu splete a místo své budoucí ženy Emily vysloví jméno Rachel. Je z toho pořádný skandál. Monika a Chandler se pokoušejí zapomenout na vzájemnou milostnou vášeň. Zatímco se Ross snaží dostat do pokoje, uteče jeho novomanželka tajně oknem. Chandler s Monikou se znovu vracejí k svému milostnému vztahu. Rozpačitý Ross potká na letišti Rachel právě v okamžiku, kdy má odletět s Emily na svatební cestu do Řecka...

4.série,17/24-24/24

2. května 2008 v 19:32 | Friends
(17/24) Bezplatné porno
Režie Michael Lembeck
Joey a Chandler objevili v televizi program s erotickou show, za který nemusí platit žádné zvláštní poplatky. Těhotná Phoebe se dozvěděla, že se jí zřejmě narodí několik dětí. Alice a Frank nejsou touto zprávou příliš nadšení. Ross řekne Emily před jejím odletem do Londýna, že ji miluje. Phoebe má velké podnikatelské plány: chce si zřídit relaxi-taxi službu. Zamilovaný Ross se rozhodl, že odletí za Emily...

(18/24) Rachel a její večerní šaty
Režie Gail Mancusová
Phoebe vybírá vhodná jména pro děti, které se jí brzy narodí. Rachel má večer první důvěrnou schůzku s Joshuou. Oba jsou poněkud zaskočeni, když se jeho rodiče zcela nečekaně vrátí z dovolené domů. Zamilovaný Ross nepříčetně žárlí na Emily, která se v Londýně sblížila se Susan a tráví s ní svůj volný čas. Phoebe se rozhoduje, zda se jedno z jejích dětí bude jmenovat Chandler nebo Joey.

(19/24) Rychle, rychle
Režie Kevin S. Bright
Monika a Rachel chtějí za každou cenu znovu získat zpátky jejich byt, a proto o něj hrají s Chandlerem a Joeym velkou hru. Ross znovu vyzná Emily svoji lásku. Když se Chandler a Joey vrátí ze sportovního zápasu, objeví, že dívky jim přestěhovaly všechny věci do původního bytu. Ross a Emily zcela nečekaně oznámí přátelům, že se budou brát.

(20/24) Troje svatební šaty
Režie Gail Mancusová
Phoebe již začíná být poněkud nervózní z toho, že doba jejího těhotenství ještě neskončila. Dívky pro ni připraví večírek a předají jí malé dárky. Chandler nemůže v noci spát, protože Joey ve vedlejším pokoji hrozně chrápe. Monika a Phoebe jdou společně zkoušet svatební šaty pro Emily. Chandler a Joey uspořádají pro Rosse mládenecký večírek, na jeho rozloučení se svobodou.

(21/24) Pozvání na svatbu
Režie Peter Bonerz
Ross a Emily společně diskutují, koho pozvou na svatbu. Není to vůbec jednoduché. Ross trochu váhá s pozváním Rachel a vzpomíná na všechny šťastné i hořké okamžiky, které se svou bývalou přítelkyní společně prožili. Joey, Chandler a Monika pozvání na svatbu do Londýna přijali. Jen Rachel se vymlouvá, že zůstane doma a bude se starat o těhotnou Phoebe.

(22/24) Kdo půjde za svědka
Režie Peter Bonerz
Zamilovaný Ross žije v plných přípravách na svoji svatbu a při výběru svědka se rozhoduje mezi Chandlerem a Joeyem. Blížící se konec těhotenství prožívá Phoebe pod stále větším vlivem svých stále se zhoršujích nálad. Ross je zklamán, že Rachel nepřijede na jeho svatbu. Chandler a Joey pořádají mládenecký večírek na rozloučenou pro Rosse. Na večírku zmizel zásnubní prsten, který Ross chtěl dát Emily.

(23/24) Rossova svatba 1
Režie Kevin S. Bright
Chandler a Joey se v Londýně vydávají na společný turistický výlet. Zatím Phoebe hledá skutečné důvody, proč Rachel zůstala doma. Emily zjistila, že místo, kde má mít svatbu s Rossem, leží napůl v troskách. Málem katastrofickou situaci v poslední okamžik zachraňuje geniálním nápadem Monika. Rachel se rozhodla, že odletí za milovaným Rossem do Londýna...

(24/24) Rossova svatba 2
Režie Kevin S. Bright
Rachel sice zapomenula doma cestovní pas, ale nakonec přesto odlétá za milovaným Rossem do Londýna. Chandler a Monika spolu nečekaně stráví noc. Druhý den ale chtějí všechno před přáteli zatajit. Phoebe zavolá do hotelu Joeyovi, že hrozí nepříjemnost, které by mohl nějak zabránit. Ross při svatebním obřadu s Emily zahlédne v sále Rachel. To se mu stává osudným...

4.série,1/24-16/24

2. května 2008 v 19:29


(1/24) Příběh medúzy
Láska, sex, přátelství, štěstí a smůla kolem nás aneb život je třeba brát s nadhledem. Americký komediální seriál (1997-1998). Tentokrát také s Teri Garrovou. Dále hrají: J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová, M. Le Blanc, M. Perry a D. Schwimmerí. Režie Shelley Jensen Skupina přátel je na výletě u moře. Ztřeštěná Phoebe po letech objevila konečně svoji skutečnou matku. Ross se rozchází s dívkou Bonnie a pokouší se znovu obnovit milostný vztah s Rachel. Moniku při koupání v moři popálí medúza. Joey přitom projevuje nečekanou ochotu, jak jí rychle nabídnout pomoc. Rachel napsala Rossovi dlouhý dopis a s ním mu dala jasné ultimátum...

3.série,17/24-24/25

2. května 2008 v 19:28

(17/25) Jak nedojeli na lyže
Režie Sam Simon
Rachel pozvala přátele k výletu na lyže. Osamělý Ross zůstává doma a jde navštívit bývalou manželku Carol. Chandler, Phoebe, Monica, Rachel a Joey mají problémy s autem při své cestě na hory. Pomoci jim může jedině Ross...

3.série,1/24-16/24

2. května 2008 v 19:28


(1/25) Rossovy představy
Režie James Burrows
Po rozchodu s Richardem se cítí Monika v depresi. Phoebe se ji nepříliš úspěšně snaží uklidnit aromaterapií. Joey nesnáší Janice, s níž Chandler znovu začal chodit. Janice hledá způsob, jak si jej naklonit na svou stranu. Po dni plném zábavy ji však Joey stejně nesnáší, ale pokouší se vše brát optimisticky. Rachel se ptá Rosse na jeho tajné erotické představy. Ten jí popíše scénu z Hvězdných válek, v níž princezna Leia má na sobě zlaté bikiny. Později je Ross naštvaný, protože Rachel jeho tajemství svěřila také dívkám. Ross s Chandlerem se pokouší napodobit schůzky dívek i jejich vyprávění nejrůznějších příběhů...

2.série,17/24-24/24

2. května 2008 v 19:26 | Friends
(17/24) Nový spolubydlící
Režie Michael Lembeck
K Chandlerovi se nastěhoval nový spolubydlící Eddie. Joey to těžce nese, protože se chtěl nastěhovat zpátky. Ross je neustále na návštěvě u Moniky v bytě, a tak není divu, že jí tím trochu jde na nervy. Oba se začnou spolu hádat, jako když byli malé děti. Phoebe dostává od hudební producentky zajímavou nabídku: má natočit singl a videoklip. Tou písničkou je populární Smraďoch. Když za pár dní Phoebe přinese kazetu s klipem, má na ní jiný, mnohem lepší hlas. Všem dochází, že písničku nezpívá jejich kamarádka. Když Phoebe odhalí tento podraz, rozhodne se, že smlouvu s producentkou nepodepíše.

2.série,1/24-16/24

2. května 2008 v 19:25 | Friends

(1/24) Rossova nová přítelkyně
Režie Michael Lembeck
Ross se vrací z Číny s novou přítelkyní, která se jmenuje Julie. Když je Rachel uvidí spolu na letišti, začne utíkat a při pádu si poraní hlavu. Neunikne tak Rossově pozornosti. Ani později se Rachel s Rossovou novou známostí nemůže smířit, protože pro ni je víc než dobrý kamarádem. Monika požaduje po Phoebe, aby ji ostříhala stejně jako Chandlera a Joeyho. Phoebe nedokáže odřeknout, nakonec však přítelkyni ostříhá příliš nakrátko. Monika původně chtěla účes, jaký nosí Demi Mooreová. Phoebe bohužel slyšela jméno Dudley Moore. Proto vytvořila účes podle tohoto známého herce. Chandler hledá krejčího a Joey jej pošle za svým známým...

1.série, 17/24 - 24/24

2. května 2008 v 19:24
Správná rozhodnutí 17/24
Režie Michael Lembeck
Poraněná Rachel a Monika dorazí na lékařskou pohotovost. Při vyplňování formuláře Rachel "zjistí", že si neplatí pojištění, proto se vydává za Moniku. Ošetřují ji přitažliví lékaři - dr. Mitchel a dr. Rosen. Monika s Rachel pak jdou s oběma na večeři, a protože si předtím vyměnili jména, musejí se vydávat jedna za druhou. Naneštěstí se v jedné chvíli prořeknou a ještě si začnou vzájemně dělat zlomyslnosti. Phoebe s Ursulou si vyměňují dárky k narozeninám. Ursula má pro Phoebe svetr, který dostala od Joeyho. Phoebe věnuje Ursule darovanou termosku. Vše se pochopitelně prozradí. Joey je zklamaný a nepřijde ani na oslavu, kterou pořádá Phoebe. Ta se později vydává za Ursulu a rozchází se s Joeym tak, aby mu neublížila. Ten její hru brzy prokoukne. Ross s Chandlerem hrají Scrabble a opičák Marcel přitom spolkne písmenko. Nezbývá, než jej rychle převézt na pohotovost...

1. série,1/24- 16/24

2. května 2008 v 19:23
Zrušená svatba 1/24
Režie James Burrows
Monica, Phoebe, Joey a Chandler se sešli v kavárně. Monica všem vypráví o klukovi, s nímž má večer rande. Chandler se svěřuje o svém snu. Do kavárny přichází Ross, který se rozvádí se svou ženou Susan, z níž se stala lesbička. V kavárně se nečekaně objeví dívka ve svatebních šatech a Monica v ní poznává nejlepší kamarádku z dětství a střední školy. Rachel právě utekla ze své svatby, když jí došlo, že svého snoubence Barryho nemiluje. Chandler s Joeym pomáhají Rossovi složit nový nábytek, protože Carol si všechno odstěhovala. Phoebe s Monicou uklidňují Rachel, která je bez finančního zajištění. Nakonec začíná pracovat jako číšnice přímo v kavárně.
 
 

Reklama